Google Panda 4.2 FAQ: mēs inetrvējām Google sakarā ar pēdējo Panda atjaunināšanu

Pastāv daudz jautājumu sakarā ar pēdējo Panda atjaunināšanu, Panda 4.2. Lūk, Jums dažas atbildes no mūsu sarunas ar Google.

Google Panda 4.2 FAQ
Google Panda 4.2 FAQ

Barry Schwartz 2015. gada 5. augustā plkst. 11:18

Kad Google mums pateica, ka jūlija vidū viņi uzsāka Panda atjaunināšanu,  Panda 4.2, industrijā rādās daudz jautājumu par to, kāda veidā šī atjaunināšana atšķiras no citam.

SearchEngineLand bija iespēja lūgt Google dot skaidras atbildes uz dažiem jautājumiem sakarā ar Panda 4.2 atjaunināšanu un par Panda atjaunināšanu kopumā. Lūk, dažas no tām, kuras FAQ atzīmēja kā piederošas Google Panda tēmai.

Kas jauns ar Panda?

Google veic vislēnāko izlaidi, kas aizņem vairākus mēnešus pāris dienu vietā.

Kāpēc Google ir tik lēns?

Google saka, ka tam ir tehniskie iemesli, un tas nav darīts ar mērķi maldināt SEOs un tīmekļa pārziņus.

Google arī pastāstīja par to, ka viņi virza savu infrastruktūru daudz ilgstošam izmaiņām un pakāpenisko Panda izlaidi, iekļaujot savā būtībā klasifikācijas algoritmus. Google paziņoja, ka viņi vēl nav sasnieguši savu mērķi, bet jau virzas pareizā virzienā, un tie ir pirmie soļi viņu mērķa sasniegšanā.

Tas nozīme, ka dažas manas lapas var uzkārties, bet dažas nē?

Jā, tīmekļa vietnes, kas strādā ar Panda programmu, dažreiz var uzkārties izlaides laikā. Tas notiek, jo izlaide ir ļoti lēns pakāpenisks process.

Bet man likās, ka Panda ir caurskatāmā saite?

Google pateica, ka Panda ir caurskatāmas darbības saite, tā var neveikt vienādu ietekmi visām mājaslapas lapām. Dažas lapas var būt vairāk ietekmētas nekā citas.

Meklēšanas klasifikācija iekļauj vairāk nekā 200 signālu; Panda ir tikai viens no tiem. Pozīciju maiņa ir atkarīga no daudzu citu faktoru kombinācijas neskaitot Panda.

Piemēram, lapa, kas darbojas ar Panda programmu, bet citiem lapas līmeņa aktīviem signāliem var strādāt bez problēmām, tajā pat laikā, kad cita mājaslapas lapa, kurai ir vājāki signāli, gluži otrādi – uzkārās.

Kā man zināt, ka es izvairījos no Panda?

Ja Jūs instalējāt esošu atjaunināšanu Panda 4.2, Jums, iespējams, vajadzēs gaidīt vairākus mēnešus līdz visa izlaide būs gatava. Tad vajadzēs gaidīt līdz Google veiks sekojošu atjaunināšanu, kas ir ieplānota 2016. gadā, no kā tiek secināts, ka tas aizņems apmēram gadu līdz pilnai atjaunināšanai.
Kā agrāk mums pateica Google, viņu virziens ir integrēt Panda viņu klasifikācijas algoritmu būtībā, tāpēc izmaiņas ir tik ilgstošas, nevis tūlītējas. Tāpēc, ja Google viss sanāks, izdevēji varēs ātrāk pārdzīvot ilgstošas Panda izmaiņas. Gadījumā, ja nesanāks, vajadzēs gaidīt citu Panda atjaunināšanu līdz 2016. gadam.

Labākais veids uzzināt vai Jūs izvairījāties no atjaunināšanas ir paskatīties savu analītiku, izolējiet savu pamata Google trafiku un vērojiet visās lielas izmaiņas. Pēc tām uzziniet, vai Google ir apstiprinājis kādu atjaunināšanu.

Kas jādara manas mājaslapas uzlabošanai?

Google deva to pašu padomu, ko ir devis 2011. gadā, uz ko norādīja izdēvējiem. Ja Jūs jūtat, ka Panda atjaunināšana slikti ietekmē jūsu mājaslapu, izlasiet šo rakstu un mēģiniet veikt galveno atjaunināšanu savā mājaslapā.

Vairāk informācijas sakarā ar šo rakstu Jūs varat atrast kategorijā Google Panda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.