Hostinga sniegšanas pakalpojums

Hostinga tirgū ir daudz dažādu piedāvājumu. Mēs rekomendējam izvēlēties tieši mūsu hostingu, jo mums ir raksturīgs augsts apkalpošanas servisa līmenis, katram klientam sava pieeja un apkalpošanas cena ir atbilstoši zema.
Valsts un komercijas projekti uztic savus resursus mūsu hostingam.

Mums ir droša informācijas glabāšanas un atjaunošanas sistēma. Datu zaudēšanas rezultātā var rasties nopietni finansiāli zaudējumi un tas arī negatīvi ietekme reputāciju.

Mums ir augsts drošības līmenis. Mēs rūpēsimies par to, lai Jūsu vēstules netiktu sūtītas klientu “spamā”. Tas palīdzēs palielināt darījumu daudzumu un piegādāt svarīgus dokumentus un rēķinus laicīgi. Mēs novērosim, lai Jūsu mājaslapās nebūtu vīrusi un boti, tad mājaslapa strādā bez bojājumiem un nezaudē pozīcijas meklēšanas rezultātos.

Mums ir īpašs apkalpošanas līmenis. Mūsu speciālisti, pēc Jūsu rīkojuma, jebkurā laikā var uztaisīt mājaslapas kopiju vai izlabot kodu. Tādējādi Jums pašiem birojā nebūs vajadzīgs atsevišķi programmētājs. Mūsu speciālisti atrisinās visas sīkas tehniskās problēmas. Tas ir iekļauts pakalpojuma cenā. Ar to Jums nav vajadzīga tieša piekļuve mājaslapai, tikai jānosūta vēstule. Mēs strādājam 24/7 un esam gatavi novērst jebkuru problēmu.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu un drošu hostingu ar tehniska atbalsta profesionālu līmeni. Mēs esam hosteris, kas palīdz Jūsu mājaslapai strādāt, bet Jums pelnīt.

Lai saņemtu 50% atlaidi uz 6 mēnešiem, sūtiet pieteikumu zemāknorādītajā formā.

Pasūtīt hostingu 50% atlaide

Please wait...

Thank you for signing up!