instagram

instagram

Kāpēc Jūsu biznesam ir vajadzīgs Instagram konts?

Instagramam ir vairāk nekā 500 milj. lietotāju no visas Pasaules malām. 95 milj. fotogrāfiju katru dienu. Simtiem tūkstoši slavenu personību, kompāniju un ražotāju ir registrējuši savas mājaslapas Instagramā.

Skaista fotogrāfija ir taisns ceļš cienītāju, patērētāju un pircēju sirdij.

Latvijā Instagram laikmets tikai sākas, un pēc ārzemju pieredzes varam secināt, ka tas strādā. Izmantojot Instagram priekšrocības, mēs palīdzam veicināt preču un pakalpojumu pārdošanas grāmatu veikaliem, fitnes centriem, žalūziju salonam, skaistuma veikaliem, šoping tūriem un daudziem citiem. Visiem mūsu klientiem ir regulāri pasūtījumi no cienītājiem no Instagram.

Ar Instagram palīdzību Jūs varēsiet: ietekmēt uz patērētāju lojalitāti, veidot informācijas iemeslus būt atpazīstamiem, Jūs noteikti rekomendēs draugiem un Jūsu preci vai pakalpojumus obligāti pirks.

Pateicoties pareizai Instagram konta vadīšanai, Jūs varēsiet efektīvi un tieši saskarties ar savu mērķauditoriju. Un tas veicinās pārdošanas un Jūsu kompānijas imidža pieaugumu.

Jums ir iespēja saņemt mērķauditoriju tikai par 35 eiro mēnesī, vai varam arī vadīt un piepildīt Jūsu kontu ar lietderīgu saturu par 70 eiro mēnesī.
Ja dotais piedāvājums Jums šķiet noderīgs, lūdzu aizpildiet zemākredzāmo formu un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Saņemiet bezmaksas mēnesī

Aizpildiet formu!

Please wait...

Thank you for signing up!