OPENCART IR JŪSU INTERNET – VEIKALA UZTICAMS PAMATS

OpenCart ir mūsdienīgs internet-veikala dzinējs, kas ļauj veidot funkcionālu un lietotājiem ērtu resursu. Tā ir elektroniskās komercijas uzticama platforma, kurai piemīt sekojošas priekšrocības:

 • Maksājumu instrumentu liela klāsta esamība (vairāk nekā 20). Pastāv visas iespējas, lai klients varētu veikt maksājumu jebkurā viņām ērtā veidā, ieskaitot Robokassa, LiqPay un WebMoney.
 • Moduļu mehānisms. OpenCart ir ieviesta inovatīva arhitektūra, kas palīdz radīt efektīvus internet-veikalus ar jau esošu moduļu palīdzību.
 • Iespēja veidot atskaites pēc pārdošanām, pateicoties kurām Jūs varēsiet operatīvi analizēt galvenus uzņēmējdarbības rādītājus.
 • Integrēta atlaižu sistēma.
 • Dažādu valodu versijas, valūtas, kategorijas.
 • Piegādes daudzveidīguma iespējas. Jūs varat izvēlēties un integrēt veikalā tieši tās piegādes iespējas, kuras Jūsu biznesam ir piemērotākas.

Kādus pakalpojumus piedāvā mūsu kompānija?

Mēs sniegsim OpenCart iestatīšanas, uzstādīšanas un piestrādāšanas pakalpojumu kompleksu. Mūsu speciālisti:

 1. Izstrādās jaunu internet-veikalu vai, veicot nepieciešamas korektīvas, uzlabos esoša resursa darbu.
 2. Integrēs vai uzlabos tādus moduļus, kā pasūtījuma noformēšana, piegāde, maksājumi un citi.
 3. Adaptēs veidni, uzlabos izveidi, radīs skaistu dizainu.
 4. Sniegs kvalitatīvu integrāciju ar servisiem (CRM, 1C, piegādes servisi, piegādātāji).
 5. Veiks mājaslapas auditu, izlabos kļūdas.
 6. Pārbaudīs atbilstību SEO-pieprasījumiem.

Kāpēc klienti izvēlas tieši mūsu kompāniju?

 • Mēs detalizēti zinām visas OpenCart īpašības, realizējām vairākus projektus, kas ir saistīti ar doto platformu, mums ir veiksmīga pieredze, kas ļauj izvairīties no kļūdām un veikt darbus maksimāli ātri.
 • Pirms nodot klientam projektu, tiek veikta divkārtēja pārbaude — no programmētāja un vadītāja puses. Lai atrastu kļūdas, tiek lietots speciāls testu serveris.
 • Mūsu speciālisti profesionāli pārzina OpenCart koda struktūru, kas garantē konfliktu neesību ar dizainu un citiem moduļiem.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs saņemsiet funkcionālu, nepārtraukti strādājošu internet-veikalu, kas sniegs Jūsu pircējiem visas iespējas lai veiktu ērtus pirkumus.

Opencart latviešu valoda 3.x.x. cena 20$ 2.x.x. cena 20$.